top of page

APARTAMENTAI KAMINKELIO G. 15

Stadija: projektiniai pasiūlymai

Projektuojamas 3 aukštų viešbučių paskirties pastatas – svečių namai. 1 pastato aukšte projektuojama pagrindinė laiptinė su lifto šachta, techninės, pagalbinės patalpos ir 21 automobilių stovėjimo vieta. Ilgosios kraštinės yra dengtos lamelėmis ir yra prapučiamos. Šiame aukšto lygyje taip pat projektuojami ir lauko laiptai į antrame aukšte esančius kambarius (pietinėje dalyje) ir evakuaciniai laiptai iš 2 aukšto koridoriaus (vakarų pusėje). Įvažiavimo vartai numatyti pastato šiauriniame fasade.

Antrame aukšte projektuojama laiptinė ir koridorius, iš kurio patenkama į svečių namų kambarius (apartamentus). Projektuojami skirtingų plotų kambariai – 9 apartamentai (nuo 35 iki 69 kv.m), visi turi išėjimus į balkonus. Iš koridoriaus taip pat numatytas evakuacinis išėjimas į lauko laiptus pastato vakarų pusėje. Į dvejus apartamentus patenkama per lauko laiptus pastato pietų fasade. Bendras 2 aukšto plotas yra 512,79 kv.m.

Trečiame aukšte projektuojami vienodi svečių namų kambariai – 13 apartamentų, kiekvieno plotas 34-36 kv.m. Į juos patenkama iš koridoriaus, kurio gale numatytos durys evakuacijai per lauko laiptus. Bendras trečio aukšto plotas – 509,77 kv.m.

bottom of page